Vyskúšajte ten úžasný pocit s viežosti na vlastnej koži a vyhrajte

NOVINKU sprchovacie WC Geberit AquaClean Tuma Classic.

Okrem výhry na vás čaká chutné občerstvenie a množstvo

nápadov pre vašu kúpeľňu.

 

KEDY? 22. 5. 2018 / 10:00 – 17:00

KDE? ESO, Popradská 90, KOŠICE

JEDNODUCHÁ

HYGIENA

 

Pokiaľ ide o hygienu a čistotu, nerobí spoločnosť Geberit pri vývoji sprchovacích WC AquaClean žiadne kompromisy. Sprchovacie WC AquaClean, ktoré sa v podstate čistia takmer samé, sa vyznačujú vysoko kvalitnými materiálmi. Vďaka integrovanej technológii je prítomných výrazne menej nedostupných oblastí a skrytých miest, v ktorých by sa mohli usádz ať nečistoty. Špeciálna povrchová úprava zabraňuje rozmnožovaniu baktérii. Spoločnosť Geberit okrem toho pre elimináciu usadenín vodného kameňa vyvinula automatický odvápňovací program pre zaručenie dlhodobej výkonnosti sprchovacieho WC, ktorý nezávisle od tvrdosti vody preplachuje všetky komponenty prichádzajúce do styku s vodou. Tento koncept výrobku zaraďuje otázky o hygiene a čistote medzi zbytočné, pretože tieto dva faktory sa už stali samo zrejmosťou.

PREČO GEBERIT AQUACLEAN?
PRE VÁŠ
POCIT SVIEŽOSTI

Boli by ste ochotní umývať si vaše ruky pomocou papiera alebo používať suché čistenie namiesto sprchovania? Asi ťažko. Čistota bez vody jednoducho neexistuje. A tak podobne ak o sa každodenné sprchovanie stalo štandardom, spoločnosť Geberit by rada prispela k podobnej zmene aj v oblasti osobnej hygieny na toalete: Pomocou sprchovacích WC AquaClean sa stlačením tlačidla po použití toalety budete cítiť podobne sviežo, ako keby ste sa práve osprchovali. Čoraz viac ľudí, ktorí kladú dôraz na čistotu a starajú sa o svoj zovňajšok, sa nadchýna pre jemné a prirodzené čistenie pomocou sprchovacieho WC AquaClean. Sprchovacie WC Geberit AquaClean vďaka dokonalému spojeniu dizajnu a technológie nezaberajú viac priestoru ako bežné toalety.

POCIT

SVIEŽOSTI

 

Voda je nepostrádateľnou súčasťou každodennej osobnej hygieny. Čistí, osviežuje a umožňuje zažiť jedinečný pocit sviežosti. To sú dôvody, prečo sa stále viac ľudí nadchýna pre prirodzenú a blahodarnú hygienu na toalete pomocou vody. Veď napokon ľudia, ktorí sa cítia sviežo a čisto po celý deň, vyžarujú istotu a atraktivitu – a tým aj sebadôveru.

 

Geberit AquaClean vám tento pocit sviežosti ponúka po stlačení jediného tlačidla: blahodarne a dôkladne. Nechajte sa presvedčiť úplne novým pocitom sviežosti vďaka našim sprchovacím WC a užívajte si extra porciu sebadôvery po celý deň, všade a v každej situácii.

GEBERIT AQUACLEAN MERA
VÍNIMOČNE
DOKONALÁ

 

Geberit AquaClean Mera je stelesnením nadčasovej elegancie. Sprchovacie WC sebavedomo a harmonicky zapadne do každej kúpeľne. AquaClean Mera sa vyznačuje vysoko kvalitnými materiálmi, jemnými líniami a plynulými prechodmi. Všetky prípojky elektriny a vody sú integrované vo vnútri a silné upevnenie z ávesného sprchovacieho WC je skr yté za dizajnovým krytom.

Kompletné toalety a sedadlá Geberit AquaClean

Geberit AquaClean Mera Classic

Geberit AquaClean Mera Comfort

Geberit AquaClean Tuma

Geberit Aquaclean Sela zavesná

geberitaquaclean sela stojaca

Geberit AquaClean 4000

Príslušenstvo

Dizajnový panel Geberit

Modul Geberit Monolith

UložiťUložiť

UložiťUložiť

UložiťUložiť