Par-ky je drevená dyhovaná podlaha s vysoko odolnou hornou vrstvou z pravého dreva, tým sa lýši od laminátovej podlahy, ktorá používa tlačenú imitáciu dreva. S Par-ky môžete skutočne vidieť a cítiť pravé drevo. To je presne to, čo robí rozdiel v Vašej domácnosti, kancelárii alebo obchode.

Rovnako ako otlačky prstov, tak žiadne dva stromy nie sú totožné. Každá dýhová podlaha je unikátna, rovnako ako Vy. Podlaha vyžaruje teplo a vytvára atmosféru luxusu a ľahko sa udržuje, je ideálna na podlahové kúrenie – vynikajúca voľba pre tých, ktorí stavajú alebo rekonštruujú.

15 až 20 rokov záruky

Dyhovaná podlaha Par-ky je výrobkom Decospan Group, európskej jedničky na trhu v oblasti spracovania dyhy. Dlhoročné skúsenosti a zamerania na inovácie prispievajú ku kvalite a spoľahlivosti výrobkov Par-ky. Nakoľko sme presvedčení o kvalite našich dyhovaných podláh, poskytujeme záruku od 15 do 20 rokov , v závislosti na systéme lakovania.

Brushed (Kartáčovaná)
Kartáčovaný povrch zvýrazňuje prirodzenú štruktúru dreva. Tieto podlahy sú tiež lakované matným lakom, ktorý zachováva prirodzený vzhľad dreva. Táto povrchová úprava je omnoho odolnejšia ako olejové prevedenie, ale o niečo menej odolná, ako hladká lakovaná povrchová úprava (záruka 15 rokov).

Sealed (Lakované)
K získaniu hladkého povrchu uzatvárame póry dreva lakom. To poskytuje mimoriadne silný ochranný povlak na povrchu prírodného dreva a podlaha sa stáva vysoko odolná proti vlhkosti a nečistotám. Pre použitie v kuchyni odporúčame práve túto povrchovú úpravu (záruka 20 rokov).

 

Tak jednoduchá údržba

K čisteniu Par-ky podlahy bez poškodenia laku odporúčame používať náš Par-ky cleaner. Bol špeciálne vyvinutý pre odstránenie nečistôt a zároveň k ochrane dreva. Par-ky cleaner je dostupný v dvoch formách v závislosti na Vašich preferenciách:

Wood Floor Cleaner (1000 ml): Cleaner musí byť riedený vodou

Ready do use Wood Floor Cleaner (500 ml spray): Praktické použitie, môžete nastriekať priamo na podlahu

Velkosti a vzory

UložiťUložiť